Back to all Post

Piyano Ekspertiz Hizmeti Nedir ?

Firmamız müşterilerine Piyano Ekspertizi konusunda da hizmet vermektedir.

Piyanonuzu satmak istediğinizde yada 2. el bir piyano almayı düşündüğünüzde değer ekspertizi yaptırarak satmayı veya almayı düşündüğünüz piyano konusunda fikir sahibi olabilirsiniz.

Ailenizden kalma bir piyano satmayı düşündüğünüz rakamdan daha değerli olabilir. Böylece piyanonun değeri konusunda ekspertiz yaptırdığınız için satışını gönül rahatlığıyla gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca, sahibinden 2. el bir piyano satın almak niyetinde olduğunuzda ekspertiz yaptırmanız gerekir.

Çünkü bazı piyanolarda tamiri mümkün olmayan hasarlar oluşmuş olabilr. Böyle bir piyanoyu sahibinden ekspertiz yaptırmadan aldığınız zaman hiçbir hak telep edebilmek gibi bir şansınız olmayacaktır. Piyano Ekspertizi yaptırarak almanız size ne kadar bir masrafla karşılaşabileceğiniz konusunda fikir vermiş olur. Ayrıca alacağınız piyano içinde adil bir fiyat ödediğinizden emin olabilirsiniz.

Piyano alış ve satışınızda konusunda uzman olan piyano ekspertiz servisimize başvurarak hatalı bir alışveriş yapmaktan kesin olarak kurtulmuş olursunuz.

Girgin Piyano ve Sanat Galerisi  © Tüm Hakları Saklıdır